Zaterdag 21 November 2009, Sinterklaasfeest bij KVL!

Na enkele maanden van voorbereiding was het eindelijk zover. Het eerste KVL Sinterklaasfeest voor alle medewerkers en kinderen. Zenuwachtig en mooi aangekleed kwam iedereen rond een uur of tien binnen. Overal waar je keek lag snoepgoed , het rook er zelfs helemaal naar. De tafels stonden vol met kleurtjes en knutselspullen en er konden allerlei spelletjes worden gespeeld waaronder een mega grote vier op een rij, een domino en een hinkelspel.
De bedoeling was dat de kinderen als eerste (onder begeleiding van Ellen en Anita), een pietenmuts of een masker gingen knutselen, maar al snel bleek dat de ballonnen die als decoratie stonden, veel leuker waren om mee te spelen.
Na een lekker broodje te hebben gegeten was het tijd voor de Piet Paco’s pepernoten Magieshow.Deze Piet toverde met behulp van de kinderen allerlei kleurplaten weg en heeft flink wat liedjes geoefend voor de aankomst van de Sint. Maar zou die goede Sint wel komen?
Menig liedje en heel wat schorre keeltjes later kwam de Sint dan eindelijk binnen samen met zijn twee pieten. De kinderen waren niet meer te houden. Over ieder kind stond wel een spannend weetje in zijn rode boek, het blijft een raadsel hoe deze man dat toch allemaal weet. Gelukkig had de Sint ook nog voor iedereen een cadeautje meegenomen. En zo konden we allemaal moe maar voldaan naar huis.
Het was een dag die de kinderen (en ook wij) niet snel zullen vergeten. En daarom willen wij hierbij nogmaals iedereen bedanken voor zijn of haar medewerking aan deze zeer ge slaagde dag.We hadden na deze dag nog heel veel snoepgoed over, dit snoepgoed samen met wat cadeautjes die over waren, heeft KVL geschonken aan het Sophia kinderziekenhuis in Rotterdam. De kinderen waren hier heel erg blij mee!






